Bliscy Paulo Dybali nie mają koronawirusa

sports news

Bliscy Paulo Dybali nie mają koronawirusa – informuje „Corriere dello Sport”.

Członkowie rodziny Argentyńczyka odwiedzili piłkarza Juventusu niedawno w Turynie, więc po powrocie do kraju musieli się izolować.

26-latek uzyskał w ubiegłym tygodniu pozytywny wynik testu na wirusa COVID-19, więc były obawy, że mógł przekazać infekcję swoim bliskim. Przeprowadzone w sobotę testy okazały się na szczęście negatywne.

Dybala izoluje się obecnie w stolicy Piemontu ze swoją partnerką, Orianą Sabatini, która również ma koronawirusa. Argentyńczyk przejdzie niebawem kolejne testy, które mają potwierdzić koniec infekcji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.