Boban: Derbów Mediolanu nie da się opisać słowami

sports news

W sobotę wieczorem zostaną rozegrane derby Mediolanu w Serie A. Zvonimir Boban, dyrektor wykonawczy AC Milan, przyznał, że jest to wyjątkowe spotkanie dla obu klubów.

– Kiedy rozmawia się o futbolu, często mówi się, że niektórych momentów nie da się opisać słowami. Te derby z pewnością są jednym z nich – powiedział Boban w rozmowie z “Milan TV”.

– Jeśli w nich nie zagrałeś, to tak naprawdę ich nie zrozumiesz. Nawet, jeśli w nich zagrałeś, to nie potrafisz opisać siły, pasji i presji, które towarzyszą temu spotkaniu – dodał.

– Kiedy masz odwagę i charakter, to z pierwszym dotknięciem piłki wszystko znika. W innych meczach musisz szukać dodatkowej motywacji, ale w tym przypadku jest niemal odwrotnie. Trzeba postarać się zrelaksować, bo inaczej tych emocji może być zbyt wiele. To są wyjątkowe derby – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…