Boban: Pioli był najlepszą dostępną opcją

sports news

Dyrektor wykonawczy AC Milan Zvonimir Boban przyznał w rozmowie z dziennikiem „La Gazetta dello Sport”, że nowy trener „Rossoneri” Stefano Pioli był najlepszą dostępną opcją.

– Pioli było najlepszą opcją na rynku i nie jest drugim wyborem. Ocenialiśmy różne rozwiązania, w tym także zatrudnienie Spallettiego. On również jest świetnym fachowcem, ale to nie oznacza, że Pioli jest drugim wyborem – powiedział Zvonimir Boban.

– Pioli jest znakomitym trenerem i ma dobre pomysły na grę. Ma umiejętność, by przyjść do klubu w trakcie sezonu i opanować sytuację – dodał dyrektor wykonawczy „Rossoneri”.

Zvonimir Boban zabrał również głos w sprawie zwolnienia Marco Giampaolo.

– To porażka dla nas wszystkich, ale jeśli to nie działało, co mogliśmy zrobić? To rozczarowujące. Rozstaliśmy się w normalnych warunkach – podkreślał Boban.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.