Bogdan przedłużył kontrakt z Hibernianem

sports news

Adam Bogdan przedłużył kontrakt z Hibernianem – poinformował klub z Edynburga na swojej oficjalnej stronie.

32-letni bramkarz parafował krótkoterminową umowę, obowiązującą do końca bieżącego sezonu. Poprzednia wygasała w styczniu.

Bogdan ma na swoim koncie dwadzieścia występów w kadrze Węgier. Między słupkami zespołu z Edynburga zaliczył dotychczas 25 spotkań.

Hibernian zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli szkockiej Premier League. Piąty w klasyfikacji Livingston FC wyprzedza ekipę z Edynburga tylko lepszą różnicą bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.