Bonaventura przedłużył kontrakt z Milanem

sports news

Włoskie media, w tym stacja Sky, poinformowały, że Giacomo Bonaventura przedłużył o dwa miesiące kontrakt z Milanem.

Poprzednia umowa 30-letniego Włocha wygasała 30 czerwca tego roku, ale aby dokończyć rozgrywki Serie A, podpisał on aneks do umowy, na mocy którego będzie zawodnikiem Milanu do końca sierpnia.

Po zakończeniu sezonu, wychowanek Atalanty, ma rozważyć oferty z takich klubów jak Roma, Fiorentina oraz Torino. W grę wchodzi również powrót do Bergamo.

W tym sezonie Serie A, Bonaventura zagrał w siedemnastu meczach, w których zdobył dwie bramki.

AC Milan wznowi rozgrywki po przerwie spowodowanej pandemią, pojedynkiem w półfinale Pucharu Włoch. Ich spotkanie z Juventusem Turyn zaplanowano na 12 czerwca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.