Bonucci: Ajax jest w świetnej formie

sports news
Oceń

Juventus Turyn zagra z Ajaksem Amsterdam w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Leonardo Bonucci, obrońca „Bianconerich”, powiedział, że rywale są w znakomitej formie.


– Usłyszeliśmy wiadomość na temat losowania, kiedy skończyliśmy trening – powiedział Bonucci, cytowany przez „UEFA.com”.

– Wiemy, że zmierzymy się z drużyną, która jest w świetnej formie. To dynamicznie grający zespół i jesteśmy gotowi na dwa mecze z wielką intensywnością gry – dodał.

– Wiemy, że możemy zapewnić naszym kibicom więcej magicznych wieczorów jak ten przeciwko Atletico – stwierdził. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 10 kwietnia w Amsterdamie. Rewanż we wtorek 16 kwietnia w Turynie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB

Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88. https://t.co/pOyS9QZz81 #Harden #nba #rockets #betting

Overy na wtorek 19.03. https://t.co/PyqJX7fXiR #betting

Pewniaki na wtorek 19.03. https://t.co/1CnzaP5qN7 #betting

Load More…