Bonucci: To były bardzo ciężkie dni

sports news

Leonardo Bonucci przyznał w rozmowie z telewizją klubową Juventusu FC, że ostatni dni były ciężkie, ale jednocześnie potwierdził, że ​​izolacja zakończyła się dla pracowników i piłkarzy „Starej Damy”, którzy nie wykazali objawów koronawirusa.

Cała drużyna Juventusu została poddana kwarantannie dwa tygodnie po tym, jak Daniele Rugani została pierwszym graczem Serie A, u którego wykazano pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Od tamtej pory do Ruganiego dołączyli Blaise Matuidi i Paulo Dybala. U nich także zdiagnozowano zachorowanie na COVID-19.

– Nic mi nie jest, ale ostatnie dni były bardzo ciężkie, samoizolacja już się jednak skończyła. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Nie wykazałem żadnych objawów i miałem szczęście. Byłem w domu z dziećmi i żoną, nie nudziłem się. Całymi dniami bawiłem się z moim synem Lorenzo w ogrodzie. To są rzeczy, które dopiero teraz doceniam – wyjawił obrońca.

– Każdego ranka otrzymujemy wiadomość z ćwiczeniami, które musimy wykonać. Zwykle trenuję około 15 – dodał Włoch.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://bit.ly/34f1b5B #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Podcast #kasujemy S01.E94 w Spotify 🎙✅ https://open.spotify.com/episode/2KaQDXdw1g5ygZcyDHBJ0g?si=Gl_2XeqwTY-WjvO3FP01-w #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 5.04.
https://youtu.be/FgHS88aCwYU
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…