Borussia i Schuerrle skończyli współpracę

sports news

Borussia Dortmund i Andre Schuerrle doszli do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu zawodnika – poinformował klub. Kontrakt napastnika miał obowiązywać do 2021 roku.

– Czas spędzony w Dortmundzie był nagromadzeniem wzlotów i upadków. Nauczyłem się tutaj wiele, nie tylko pod względem piłkarskim, ale i osobistym. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom klubu oraz życzyć wszystkiego, co najlepsze w przyszłości – powiedział Schuerrle.

29-latek przyszedł do Borussii z Wolfsburga w 2016 roku za 30 milionów euro. Nie potrafił jednak przekonać do siebie trenerów BVB, czego efektem były wypożyczenia do Fulham i Spartaka Moskwa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.