Borysiuk zamienił Tyraspol na Białystok

sports news

Ariel Borysiuk został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok – poinformowali dwukrotni wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

28-letni pomocnik dołączył do ekipy z Podlasia na zasadzie transferu definitywnego z mołdawskiego Sheriffa Tyraspol. Reprezentant Polski związał się umową, obowiązującą do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Pochodzący z Białej Podlaskiej zawodnik swoje umiejętności rozwinął w stołecznej Legii Warszawa, gdzie spędził cztery i pół roku. W koszulce „Wojskowych” zaliczył w sumie 123 spotkania, w których zdobył cztery gole i zanotował cztery asysty.

Były zawodnik także niemieckiego FC Kaiserslautern, rosyjskiej Wołgi Niżny Nowogród, Lechii Gdańsk, Wisły Płock oraz angielskiego Queens Park Rangers ma na swoim koncie dwanaście występów w reprezentacji Polski.

Jagiellonia zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 28.02.
https://youtu.be/GCt0hBTHRQc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie: Overy http://bit.ly/2uGI1Io #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Pewniaki http://bit.ly/2I273ER #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…