Bracia Curzytkowie i Woźniak wybrali oferty z Poznania

sports news

Michał i Bartosz Curzytkowie oraz Adrian Woźniak uzupełnili kadrę Power Duck Iveston PSŻ Poznań – poinformował klub z Wielkopolski na swojej oficjalnej stronie.

„Skorpiony” pozyskały trójkę juniorów na zasadzie wypożyczeń. Bracia Curzytkowie przybyli ze Stali Rzeszów, natomiast Woźniak z Włókniarza Częstochowa.

Wychowanek „Lwów” w ubiegłym roku trzykrotnie wystartował w meczach PGE Ekstraligi, zdobywając w dziewięciu biegach dwa punkty. Zespół z Częstochowy zdecydował się na dalszą część sezonu wypożyczyć Woźniaka i wówczas wybór padł na Opole.

Formację seniorów „Skorpionów” tworzyć będą Marcel Kajzer, Marcin Nowak, Damian Dróżdż oraz Francuz David Bellego, Rosjanin Władimir Borodulin, Czech Eduard Krcmar i Duńczyk Jason Joergensen.

(za pszpoznan.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.