Brak porozumienia w Arsenalu w sprawie obniżek pensji

sports news

Arsenal Londyn poinformował, że nadal prowadzi z piłkarzami rozmowy w sprawie redukcji pensji. Do tej pory nie wypracowano żadnego porozumienia.

– Od dziesięciu dni prowadzimy z piłkarzami rozmowy o potencjalnych, finansowych wyzwaniach, które stoją przed nami. To są bardzo produktywne konwersacje o tym, jak piłkarze mogą pomóc swojemu klubowi. Do czasu zakończenia negocjacji, klub nie będzie więcej komentował tej sprawy – napisano w komunikacie.

Kanonierzy poinformowali również, że obecnie kontrolują większość swoich wydatków oraz, że zarząd klubu, zrezygnował na okres 12 miesięcy z ponad 1/3 wynagrodzenia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.