Brescia zwolniła Mario Balotelliego

sports news

Włoskie dzienniki Il Messaggero oraz La Gazzetta dello Sport poinformowały w sobotę, że właściciel Brescii, Massimo Cellino, wysłał do Mario Balotelliego pismo, w którym poinformował go o rozwiązaniu kontraktu.

29-letni napastnik miał ważną umowę do 2022 roku, ale zawarta w niej była klauzula, pozwalająca na jej rozwiazanie, w przypadku spadku Brescii do Serie B.

Według włoskich gazet, rozwiązanie umowy z Balotellim, było konsultowane z jego prawnikami, dlatego żadna ze stron nie będzie kwestionowała rozstania.

Balotelli, który zdobył w tym sezonie pięć bramek, nie pojawiał się na treningach, po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Wcześniej właściciel klubu, przyznał w jednym z wywiadów, że sprowadzenie do Brescii “SuperMario”, było wielką pomyłką.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.