Brosz: Jestem przekonany, że dobrze wykorzystaliśmy czas

sports news

– Wszyscy są zdrowi, a rywalizacja na treningach jest na bardzo wysokim poziomie. Ostatni wewnętrzny sparing zakończył się remisem 3:3. To również pokazuje, że rywalizacja jest bardzo wyrównana. Każdy chce grać i daje z siebie 100 procent – powiedział przed sobotnim meczem z ŁKS-em, trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

Pierwszej spotkanie po przerwie, zabrzanie rozegraną na wyjeździe, gdzie mieli wielkie problemy ze zdobywaniem punktów.

– Naszą główną bolączką była gra w meczach wyjazdowych. Jeżeli popatrzymy tylko na mecze u siebie, to zajmujemy trzecie miejsce. Gra przed własną publicznością z całą otoczką – która w Zabrzu nosi hasło “Jest mecz, jest święto” – to wielka sprawa. Trenowaliśmy jednak intensywnie, by te pozytywne emocje przenieść również na mecze wyjazdowe, a co za tym idzie cieszyć się z punktów zdobytych poza Zabrzem. Jestem przekonany, że dobrze wykorzystaliśmy czas, by zniwelować wyjazdową bolączkę i punktować również w roli gościa – dodał opiekun Górnika.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.