Brosz: Mecz z Pogonią pokaże w jakim jesteśmy miejscu

sports news

Górnik Zabrze zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin w meczu inauguracyjnym 22. kolejkę LOTTO Ekstraklasy. Trener Marcin Brosz przyznał, że na tle „Portowców” wszyscy przekonają się w jakiej formie są jego podopieczni.

– Ten mecz chyba bardziej odpowie na pytanie, w jakim jesteśmy obecnie miejscu, niż spotkanie z Wisłą. W Gdańsku Pogoń zagrała świetny mecz, być może nawet pokazała najciekawszą piłkę w całej kolejce, i doznała pechowej porażki – powiedział Marcin Brosz w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

– Jednak wierzę, że mamy obecnie potencjał, by przeciwstawić się rywalowi. Wygrane budują, nabiera się do siebie zaufania i wiary. Kibice powinni zobaczyć bardzo dobry mecz – dodał trener.

Piłkarze Górnika do meczu z Pogonią przygotowują się poza Zabrzem.

– Uznaliśmy, że warto wyjechać na północ kraju z pewnym wyprzedzeniem. Tam nie było takiego ataku zimy jak na Śląsku, więc warunki do treningu są zdecydowanie lepsze. A niczego w tej chwili tak nie potrzebujemy, jak właśnie możliwości solidnego treningu – wytłumaczył Marcin Brosz.

(za: gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.