Brosz: Mieliśmy plan na to spotkanie

sports news

– Chcieliśmy zaskoczyć w pierwszej połowie Wisłę Płock ustawieniem. Mieliśmy plan, aby zneutralizować środek pola. W drugiej połowie wróciliśmy do standardowego ustawienia – powiedział po przegranym 0:1 meczu z Wisłą Płock, trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

– Po przerwie wprowadziliśmy drugiego napastnika i stworzyliśmy sytuacje. Mieliśmy plan na to spotkanie, jednak niewykorzystane sytuacje sprawiły, że dzisiaj wracamy do Zabrza bez punktów – dodał szkoleniowiec Górnika.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.