Brosz: Odpowiedzialność za wynik robi swoje

sports news

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz nie krył niedosytu po remisie z Piastem Gliwice 1:1 w niedzielnym spotkaniu 14. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Dla nas kluczowe było ostatnie 25 minut. Wiedzieliśmy, że zrobi się wtedy więcej miejsca na boisku i będziemy mogli to wykorzystać – wyznał Brosz dla oficjalnego serwisu mistrzów Polski.

– Mieliśmy groźną sytuację, ale był spalony. Chcieliśmy takich okazji stworzyć sobie cztery lub pięć, a nie jedną, bo trzeba dać sobie szanse. To właśnie za to jesteśmy na siebie źli. Chcieliśmy wygrać i zostawić w Zabrzu trzy punkty – podkreślił opiekun zabrzan.

– Odpowiedzialność za wynik robi swoje. To ważne spotkania, bo mieszkamy koło siebie i są to bezpośrednie starcia drużyn z regionu. Chcieliśmy od początku grać tak, jak w drugiej połowie – podsumował Brosz.

(za piast-gliwice.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.