Brosz: Po takim meczu trudno powiedzieć coś dobrego

sports news

Górnik Zabrze pożegnał się z Pucharem Polski już w 1/16 finału. Drużyna z Roosevelta przegrała we wtorek na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 0:2.

– Po takim meczu trudno powiedzieć coś dobrego. Odpadliśmy, liczyliśmy zdecydowanie na więcej – powiedział Marcin Brosz, trener Górnika.

– Bardzo chcieliśmy powtórzyć wyczyn z tamtego roku, ale nie udało nam się to. Przed nami niedzielny mecz derbowy. Myślę, że dopiero po tym spotkaniu będziemy tak naprawdę analizowali powody i przyczyny – dodał.

– Czasu jest mało, musimy się skoncentrować na tym co jest przed nami. Przed meczem mówiłem, że traktujemy Ekstraklasę na równi z Pucharem Polski. Dlatego wystawiliśmy najsilniejszy skład, jaki mamy – zakończył.

(za gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.