Brosz: Pozwoliliśmy Pogoni na zbyt wiele

sports news

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz przyznał po przegranym meczu z Pogonią Szczecin 1:3, że jego podopieczni pozwolili rywalom na stworzenie zbyt wielu bramkowych okazji.

– Po zdobyciu bramki chcieliśmy grać tak, jak zagraliśmy w trakcie ostatnich piętnastu minut. Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas szansa na kontrolowanie gry i stworzenie kolejnych sytuacji. To się jednak nie udało – powiedział Marcin Brosz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– W tych właśnie minutach decydowało się, kto będzie zwycięzcą tego meczu – dodał szkoleniowiec zabrzańskiego klubu.

Trener Górnika nie był zadowolony z gry swojego zespołu w defensywie.

– Zespół Pogoni oddał za dużo strzałów w światło bramki. Stworzył zbyt wiele sytuacji, abyśmy mogli zagrać na zero z tyłu i mieć kontrolę nad przebiegiem spotkania -ocenił Marcin Brosz.

(za:gornikzabrze.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.