Brosz: Śląsk bronił się bardzo dobrze

sports news

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz nie był do końca zadowolony po remisie przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław 0:0 w drugim niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy.

Czternastokrotni mistrzowie Polski po drugim w sezonie podziale punktów z rywalami umocnili się na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.

– Staraliśmy rozrywać Śląska akcjami z lewej i prawej strony. Sytuacji było jednak zbyt mało, aby komplet punktów został u nas – wyznał Brosz dla oficjalnego serwisu klubu z Górnego Śląska.

– Próbowaliśmy coś stworzyć w drugiej połowie i dlatego zdecydowaliśmy się w miarę szybko na zmianę. Mieliśmy jedną doskonałą sytuację i zabrakło nam naprawdę niewiele – podkreślił opiekun czternastokrotnych mistrzów Polski.

– Liczy się tylko to, co teraz i nie przywiązuje uwagi do żadnych statystyk. Zespół Śląska bronił się bardzo dobrze i nie udało nam się zrealizować pomysłu, który mieliśmy w głowach. Taktyka jest dobra tylko wtedy, kiedy przynosi efekty – podsumował Brosz.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…