Brosz: Szanujemy zdobyty punkt

sports news

Górnik Zabrze zremisował na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:1 we wtorkowym meczu LOTTO Ekstraklasy 1:1. Marcin Brosz, trener drużyny z Roosevelta, powiedział, że to dobry wynik w kontekście walki o utrzymanie.

– W sytuacji w jakiej się znajdujemy każdy punkt jest naprawdę bardzo cenny, dlatego go szanujemy – powiedział Brosz, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Chciałbym dodać i podkreślić rolę oraz wkład Kamila Zapolnika i Macieja Ambrosiewicza. Oni pokazali, że oprócz umiejętności bardzo ważne są też zaangażowanie i wola zwycięstwa. Oni dziś walczyli o klub. To dotyczy nas wszystkich. Nie powinno być tak, że na konferencji pomeczowej dziękuję tak naprawdę dwóm zawodnikom. Jeśli tego nie zrozumiemy, to będziemy cieszyć się z jednego punktu – dodał

– To jest kluczowe, musimy to zrozumieć. Ta dwójka pokazała, że choć wypadli ze składu, to po długiej przerwie weszli i zrobili to, czego się od nich oczekuje – stwierdził. Jego podopieczni w niedzielę zmierzą się u siebie z Legią Warszawa. Nad strefą spadkową Górnik ma cztery punkty przewagi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.