Brosz: To nie była piłka, którą chcieliśmy pokazać

sports news

Górniki Zabrze przegrał na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:2 w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener drużyny z Roosevelta, nie był zadowolony z tego, jak jego podopieczni grali w pierwszej połowie.

– Mamy do siebie pretensje o początkowy fragment meczu, że nie wywieraliśmy presji tak jak planowaliśmy. Choć pierwsza sytuacja właśnie się z tego wzięła – powiedział Brosz.

– Późniejsze minuty to nie było to jak chcieliśmy grać i dlatego ponieśliśmy karę. To nie była piłka, którą chcieliśmy pokazać – dodał.

– Zdecydowanie lepiej graliśmy w drugiej połowie. Szkoda, że bramkę zdobyliśmy dopiero po 80 minucie, bo każda minuta szybciej dałaby nam większe możliwości i szanse wywiezienia korzystnego wyniku – stwierdził.

Górnik zajmuje 12. miejsce w tabeli ze zdobytymi 27 punktami. W następnej kolejce zagra u siebie z Pogonią Szczecin.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.