Brosz: Zabrakło nam konsekwencji

sports news

Górnik Zabrze nie zdołał kontynuować zwycięskiej serii i przegrał u siebie z Wisłą Kraków 1:2 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener drużyny z Roosevelta, powiedział, że jego podopiecznym zabrakło skuteczności w ofensywie.

– Bardzo nam zależało nad podtrzymaniem zwycięskiej passy. Nie udało się i szkoda tego niezmiernie – powiedział Brosz.

– Rzecz, która tak na szybko rzuca się w oczy po meczu, to dwie stracone przez nas bramki. Poza tym, to my mieliśmy sytuacje. Ważne jest stwarzanie okazji, ale kluczem jest ich wykorzystywanie, tak jak robiliśmy to w poprzednich meczach. W tych momentach, kiedy je mamy, musimy być bardzo skoncentrowani. Tego nam zabrakło, tej konsekwencji – ocenił.

– Za mało dostarczaliśmy piłek do Igora Angulo. Zdajemy sobie sprawę, że jest w dobrej dyspozycji. Aby mógł je finalizować, musi mieć swoje sytuacje. Przez to wszystko nie udało nam się zwyciężyć – podsumował.

Górnicy zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 40 punktami i nie mogą być jeszcze w 100 procentach pewni utrzymania. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Miedzią Legnica.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.