Brosz: Zespół dopiero się tworzy

sports news

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz nie krył zadowolenia po pokonaniu przed własną publicznością Zagłębia Lubin 1:0 (0:0) w spotkaniu drugiej kolejki PKO Ekstraklasy.

Czternastokrotni mistrzowie Polski po tym zwycięstwie objęli samodzielne prowadzenie w tabeli.

– Dla nas było najważniejsze, żeby wygrać spotkanie. Chcieliśmy to zrobić dla kibiców, którzy licznie stawili się na trybunach – przyznał Brosz dla oficjalnego serwisu klubu z Dolnego Śląska.

– Nie wszystko nam wychodziło, nie ustrzegliśmy się kilku błędów. Jednak ponownie podkreślę, że ten zespół dopiero się tworzy. Chodzi mi szczególnie o środek pola, gdzie jest najwięcej do poprawy i gdzie szukamy odpowiednich rozwiązań – podkreślił opiekun czternastokrotnych mistrzów Polski.

– Budujące jest to, że podczas treningów wszyscy walczą na sto procent i jest to w pełni zdrowa rywalizacja – podsumował Brosz.

(za zaglebie.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.