Bruce: Chcemy podtrzymać dobrą passę

sports news

Newcastle United zagra na wyjeździe z Aston Villą w poniedziałkowym meczu 13. kolejki Premier League. Steve Bruce, menedżer „Srok”, liczy, że jego podopieczni podtrzymają dobrą formę z ostatnich tygodni.

Drużyna z St James’ Park zdobyła w ostatnich trzech spotkaniach siedem punktów, wygrywając minione dwa mecze. Dzięki temu wydostała się ze strefy spadkowej.

– Ta różnica w tych kilku tygodniach i kilku zwycięstwach, zwłaszcza dla takiego klubu jak nasz, jest znacząca – powiedział Bruce, cytowany przez „BBC”.

– Zawodnicy są podbudowani, na treningach są niesamowicie aktywni. Wszyscy mocno pracują. Dwóch zawodników ma pewne problemy, ale inni wracają. Mamy nadzieję, że uda nam się podtrzymać dobrą passę – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.