Brzęczek: Nie możemy narzekać

sports news

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek nie krył zadowolenia po wygranej ze Słowenią 3:2 na zakończenie eliminacji Euro 2020.

„Biało-czerwoni” odnieśli w ten sposób ósme zwycięstwo i wyprzedzili o sześć punktów drugą w tabeli grupy Austrię.

– Jest wiele pozytywnych rzeczy. Udało nam się awansować na mistrzostwa Europy. Zdobyliśmy 25 punktów, osiem meczów zwycięskich, jeden remis i porażka. Nie możemy narzekać. Wypełniliśmy swoje zadanie. Przed nami odpoczynek, a potem już ciężka praca – wyznał Brzęczek dla oficjalnego serwisu narodowej kadry.

– Na mistrzostwa Europy może pojechać tylko 23 zawodników. Mamy już szkielet tej reprezentacji i dobrą atmosferę. Czekamy również na tych, którzy w następnych miesiącach mogą zaskoczyć i będą pukać do drzwi kadry – zaznaczył opiekun „biało-czerwonych”, który wyróżnił Sebastiana Szymańskiego.

– W ostatnich meczach zaprezentował bardzo duże umiejętności, o których już wiedzieliśmy wcześniej. Teraz jest w mojej kadrze i gra w podstawowym składzie. Ma poukładane w głowie i myślę, że drużyna narodowa będzie miała dużo radości z tego młodego człowieka – podsumował Brzęczek.

(za laczynaspilka.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.