Brzęczek: W przerwie było spokojnie, bo rozgrywaliśmy bardzo dobre spotkanie

sports news

– Słowa uznania i duży szacunek dla tej drużyny – powiedział selekcjoner Jerzy Brzęczek po zwycięstwie Polski z Macedonii Północną 2:0, które zapewniło „Biało-Czerwonym” awans na mistrzostwa Europy 2020.

– Bramki zdobywali zawodnicy, którzy wchodzili z ławki rezerwowych, a to świadczy o bardzo dobrej atmosferze, o czym mówiłem wcześniej wiele razy. Ci zawodnicy, którzy pojawiają się na murawie, dają nam jakość. Wspominam im o tym także na odprawie przedmeczowej – podkreślił Brzęczek.

– W przerwie było spokojnie, nie wkradły się nerwy, bo rozgrywaliśmy bardzo dobre spotkanie. Nie zdobyliśmy bramki w pierwszej połowie, ale ważną kwestią było, by piłkarze byli cierpliwi i skutecznie dogrywali piłkę. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak realizowaliśmy zadania taktyczne. Słowa uznania i duży szacunek dla tej drużyny – zaznaczył.

Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie G ze zdobytymi 19 punktami. Nad drugą Austrią ma trzy punkty przewagi, a nad trzecią Macedonią Północną osiem „oczek”. W listopadzie „Biało-Czerwoni” zmierzą się najpierw z Izraelem na wyjeździe, a następnie zagrają u siebie ze Słowenią.

– Naszym celem jest to, żeby zająć pierwsze miejsce w grupie i znaleźć się w pierwszym koszyku. Ale nad tym się jeszcze nie zastanawiamy, bo zakończyło się spotkanie, które dało nam awans na mistrzostwa Europy. Trzeba się tym nacieszyć, ochłonąć. Już niedługo zaczynamy pracę, będziemy podróżować o Europie, żeby spotykać się z zawodnikami. Wkrótce Liga Mistrzów, jest również wiele innych meczów, którym mój sztab będzie się przyglądał. Na podstawie tych obserwacji wybierzemy listopadową kadrę. Te mecze będą bardzo ważne, bo nadal chcemy punktować – stwierdził Brzęczek.

(za laczynaspilka.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.