Buk zapłać: Dubel na 09.10.14

Dubel na pierwsze październikowe mecze el. ME 2016.

Macedonia – Luksemburg / Typ : 1 / Kurs 1.4 / Bet365
Miałem początkowo pograć over 0.5 gola w 1. połowie, ale kursy podobne, a tak chyba trochę zmniejszam ryzyko w przypadku 0-0 do przerwy, bo szczerze wątpię, aby Luksemburg tu prowadził, albo w ogóle strzelił bramkę. Macedonia o dziwo jest dobrą ekipą. Na ostatnie 10 spotkań „u siebie” wygrała 6 z nich. Przegrała z Belgią, Chorwacją, Szkocją i Kamerunem, więc ekipami lepszymi na pewno od nich samych. Pokonali np. Serbię czy Walię, co jest dobrym wynikiem.

Luksemburg na wyjeździe w ostatnich 10 meczach 0-3-7, remisy z Włochami, Azerbejdżanem i Irlandią Północną. Oglądałem mecz z Włochami, choć dużo nie pamiętam z niego, to pamiętam, że ciężko było im wyjść z połowy, ogólnie w przegranych meczach, tracili po minimum 2 bramki, często 3 i więcej. Ogólnie nie wierzę, tu w urwanie punktów przez Luksemburczyków, i sądzę że Macedończycy powinni spokojnie wygrać ten mecz.

Słowacja – Hiszpania / Typ : over 0.5 gola w 1 poł / Kurs : 1.40 / Bet365
Zdziwił mnie trochę kurs, podczas gdy w całym meczu over 0,5 mamy po 1.05, na gola w pierwszej połowie dostajemy 1.40, gdzie przy ostatnim meczu Hiszpanii z Macedonia wygranym 5:1 aż 4 na 6 bramek padło w 1. połowie, dla mnie to trochę mało logiczne, obym się nie przejechał po tym „zawyżonym” kursie.

W każdym razie, wydaje mi się, że La Furia Roja nie będą czekać do drugiej połowy czy 70. minuty żeby strzelić bramkę, tylko jak ich znam, a oglądam ich mecze dość często, zapewne będą chcieli już w 1. połowie otworzyć worek z bramkami. A jeśli nie worek, to na pewno otworzyć wynik spotkania na swoją korzyść. W Słowacji w meczu z Ukrainą było 0:1 dla Słowaków i bramka padła w 1. połowie.