Bundesliga: Bayern pokonał skromnie Werder

Bayern Monachium pokonał u siebie Werder Brema 1:0 (0:0) w sobotnim meczu 30. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Na Allianz Arena całe zawody w podstawowym składzie gospodarzy zaliczył Robert Lewandowski. Jedenaście minut przed końcem piłka po uderzeniu napastnika reprezentacji Polski trafiła w poprzeczkę.

Cztery minuty wcześniej opór, grających już wówczas w osłabieniu gości, przełamał strzałem zza linii pola karnego Nicklas Suele. Bawarczycy kontrolowali już przebieg wydarzeń na boisku i po trzecim zwycięstwie z rzędu umocnili się na pozycji lidera.

Czterokrotni mistrzowie Niemiec doznali natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na ósmej lokacie w klasyfikacji.