Bundesliga: Podział punktów na Allianz Arena

Bayern Monachium zremisował przed własną publicznością z Borussią Moenchengladbach 1:1 (1:1) w sobotnim spotkaniu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi. Pełne 90 minut na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Robert Lewandowski.

Kibice zgromadzeni na Allianz Arena na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do szóstej minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Thomas Mueller, który pokonał Yanna Sommera po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Goście zdołali wyrównać w drugiej części gry. Lars Stindl dograł do Andre Hahna, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem z linii pola karnego.

Bayern Monachium zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli Bundesligi. Podopieczni Pepa Guardioli mają na swoim koncie 82 punktów, z kolei Borussia Moenchengladbach zdobyła do tej pory 49 „oczek” i znajdują się na czwartej pozycji.