Super Lig: Ósma wygrana Eskisehirsporu

Eskisehirspor wygrał przed własną publicznością z Trabzonsporem 1:0 (1:0) w sobotnim spotkaniu 31. kolejki tureckiej Super Lig.

Kibice zgromadzeni na Eskisehir Ataturk Stadi jedynie trafienie w tym meczu zobaczyli w doliczonym czasie pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się wówczas Engin Bekdemir, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

Warto odnotować, że goście kończyli mecz w osłabieniu. Jeszcze przed przerwą, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Aykut Demir.

Eskisehirspor zajmuje aktualnie szesnaste miejsce w tabeli Super Lig. Podopieczni Sameta Aybaby mają na swoim koncie 29 punktów, z kolei Trabzonspor zdobył do tej pory osiem „oczek” więcej i znajduje się na jedenastej pozycji.