Bundesliga: Wygrana drużyny Sobiecha

Hannover 96 pokonał na własnym stadionie Werder Brema 1:0 w meczu ósmej kolejki ligi niemieckiej. Do 77. minuty spotkania w zespole gospodarzy występował Artur Sobiech.

Jedynego gola dla drużyny prowadzonej przez Michaela Frontzecka strzelił Salif Sane w 55. minucie gry. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hiroshiego Kiyotake, Senegalczyk wyskoczył najwyżej w polu karnym i pokonał Felixa Wiedwalda strzałem głową. Było to jego pierwsze trafienie w tym sezonie.

W innym meczu Bundesligi, VfB Stuttgart zremisował na wyjeździe 2:2 z Hoffenheim. Cały mecz w drużynie gości rozegrał Przemysław Tytoń. Do 70. minuty spotkania w zespole „Wieśniaków” grał Eugen Polanski. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Kevin Volland, a gole dla Hannoveru zdobyli Jan Kliment i Timo Werner.

Po remisie, zespół polskiego bramkarza jest na ostatnim miejscu w tabeli. Liderem jest Bayern Monachium, który w niedzielę zmierzy się z Borussią Dortmund.