Bundesliga zawieszona do 30 kwietnia

sports news

Rozgrywki Bundesligi zostały oficjalnie zawieszone do 30 kwietnia. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Pierwsza decyzja o zawieszeniu rozgrywek w 1. i 2. Bundesligi zapadła 13 marca. Wówczas zdecydowany, że mecze nie będą rozgrywane do 2 kwietnia.

Sytuacja z koronawirusem jest jednak cały czas bardzo poważna. Dlatego zawieszenie rozgrywek przedłużono do końca kwietnia.

Czy wtedy będzie szansa na ich wznowienie, trudno teraz powiedzieć. Wszystko zależy od sytuacji z pandemią koronawirusa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama