Burliga: Pracuję nad utrzymaniem odpowiedniej formy

sports news

– Ze zdrowiem jest wszystko w porządku. Cały czas pracuję nad utrzymaniem odpowiedniej formy, ale staram się również wykorzystać ten czas na odpoczynek. Poza tym dużo czytam, a także poświęcam jak najwięcej chwil najbliższym – powiedział Łukasz Burliga w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej Wisły Kraków.

31-letni obrońca zdradził również, jak wyglądają treningi krakowian w okresie pandemii.

– Trenujemy co dwa dni, a dzięki specjalnemu programowi mamy możliwość zobaczenia się całą drużyną. Przed rozpoczęciem zajęć trener przeprowadza odprawę, a następnie przechodzimy do wykonywania ćwiczeń. Dużo czasu spędzamy na rowerach spinningowych, ale także na ćwiczeniach ze specjalnym sprzętem, dzięki któremu każdy może utrzymać odpowiednią formę. Sztab szkoleniowy cały czas stara się urozmaicać nasze zajęcia. Ostatnio w ramach rozgrzewki mieliśmy wspólne zajęcia z piłką, więc radzimy sobie jak możemy, ale każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to do końca komfortowa sytuacja – dodał Burliga.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.