Burmistrzowie w Holandii nie chcą wznowienia Eredivisie

sports news

– Jeśli decyzja o wznowieniu rozgrywek Eredivisie należałaby od burmistrzów dużych miast w Holandii, to wszystkie imprezy, w tym sportowe, zaplanowane na lato zostałyby anulowane – poinformował Holenderski Serwis Telewizyjny (NOS).

Burmistrzowie chcieliby, aby holenderska federacja piłkarska (KNVB) skupiła się już na przyszłym sezonie, bo organizowanie jakichkolwiek imprez może być zabronione do 1 września lub 1 października.

Wcześniej burmistrz Eindhoven, John Jorritsma, skrytykował plany KNVB dotyczące zakończenia obecnego sezonu latem. Powiedział, że PSV z pewnością nie będzie grać w piłkę nożną w czerwcu i lipcu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.