Busquets: Jesteśmy zadowoleni ze stylu, w jakim wywalczyliśmy awans

sports news

FC Barcelona przypieczętowała awans do półfinału Ligi Mistrzów pewnie pokonując w rewanżu Manchester United 3:0. Sergio Busquets, pomocnik „Bluagrany”, powiedział, że jego drużyna była zdecydowanie lepsza od „Czerwonych Diabłów”.

– Na kluczowym etapie rywalizacji udaje nam się zachowywać czyste konta w obronie. To jest bardzo ważne – powiedział Busquets, cytowany przez „UEFA.com”.

– Cała drużyna bardzo dobrze pracuje. Sprawiamy problemy rywalom, którzy chcą nas atakować. Mam nadzieję, że będziemy kontynuowali taką grę – dodał.

– Cieszymy się, że po kilku latach awansowaliśmy do półfinału. Jesteśmy także zadowoleni z tego, w jaki sposób tego dokonaliśmy. Rywale mieli czystą sytuację w początkowych minutach meczu, było bardzo groźnie i musieliśmy być uważani. Potem jednak byliśmy zdecydowanie lepsi i rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie – ocenił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.