Buvac rozstał się z Liverpool FC

sports news

Zeljko Buvac rozstał się za porozumieniem stron z Liverpool FC – poinformowali osiemnastokrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie.

57-letni Bośniak przez wiele lat był asystentem Juergena Kloppa w FSV Mainz, Borussii Dortmund oraz w ekipie „The Reds”. Swoją współpracę rozpoczęli w 1992 roku, kiedy Buvac był jeszcze czynnym zawodnikiem drużyny z Moguncji.

Doświadczony Bośniak argumentuje swoje odejście z Anfield sprawami osobistymi.

Liverpool FC jest aktualnie liderem tabeli Premier League i ma cztery punkty przewagi nad broniącym tytułu Manchesterem City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.