Calleja: W tym sezonie tylko Liga Europy daje nam radość

sports news

Villarreal CF zagra u siebie z Valencia CF w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Europy. Javier Calleja, trener „Żółtej Łodzi Podwodnej”, powiedział, że słaba postawa w lidze nie będzie miała wpływu na jego zespół w tej rywalizacji.

– Przez cały sezon mamy problemy. Potrafiliśmy je jednak oddzielić jedne rozgrywki od drugich – powiedział Calleja, cytowany przez „UEFA.com”.

– W Europie gramy dobrze i jest to dla nas oddech w tym sezonie. Jedyną radość mamy dzięki tym rozgrywkom – przyznał.

– Jesteśmy podekscytowani każdym meczem w Lidze Europy. Motywacja jest na najwyższym poziomie, a rozczarowanie związane z ligą nie będzie miało na nas wpływu. Valencia będzie solidnym przeciwnikiem, jednym z najmocniejszych, z którym mogliśmy się zmierzyć. Trudno będzie ich pokonać – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.