Camara: Miałem kilka ofert z Polski

sports news

Juan Camara nie kryje zadowolenia po związaniu się z Jagiellonią Białystok. 25-letni skrzydłowy parafował czteroletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku.

– Miałem kilka ofert z Polski i Jagiellonia wydawała się być dla mnie najlepszą opcją. Przychodzę do wielkiego klubu, który często gra w europejskich pucharach – wyznał Hiszpan w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Podlasia.

– Miałem jeszcze dobrą propozycję z innego kraju, ale zdecydowałem się pozostać w Polsce. Indywidualnie rozegrałem tu całkiem dobry sezon i myślę, że jest to naprawdę solidna liga, dlatego postanowiłem, że w niej pozostanę – podkreślił były piłkarz Miedzi.

– Przyszedłem do dużego klubu, a moim celem indywidualnym jest to, aby grać jak najwięcej i jak najbardziej pomagać drużynie moimi bramkami i asystami. Kto wie, być może dzięki temu będziemy jak najwyżej w tabeli i zakończymy sezon z trofeum – kontynuował Hiszpan.

– Zdaję sobie sprawę, że stulecie będzie dla klubu i jego kibiców bardzo dużym wydarzeniem. Zrobimy wszystko, aby w nadchodzącym sezonie być jak najwyżej – podsumował Juan Camara.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.