Cameron Brannagan: Liczę na debiut w Premier League

19-letni angielski pomocnik Liverpoolu, Cameron Brannagan przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż liczy on bardzo mocno na ligowy debiut w barwach ekipy z czerwonej cześć Merseyside.

The Reds swój kolejny mecz w Barclays Premier League rozegrają już w najbliższy wtorek. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z Leicester City. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi nad King Power Stadium o godzinie 20:45 czasu polskiego.

– Jestem stosunkowo młodym zawodnikiem, tak więc jeszcze wiele pracy przede mną. Liczę jednak na swój debiut w lidze. Mam ogromną nadzieję, że Juergen Klopp da mi szansę – powiedział Cameron Brannagan, cytowany przez „Liverpool Echo”.

– Do Liverpoolu dołączyłem w wieku pięciu lat. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej tutaj. Gra na Anfield to coś wspaniałego – kontynuował młodzieżowy reprezentant Synów Albionu.

– Chcę każdego dnia podnosić swoje umiejętności czysto piłkarskie. Uważam, że Liverpool to doskonałe miejsce, aby to realizować. Każdy młody piłkarz czeka na swoją szansę, tak więc kiedy ona nadejdzie to trzeba zrobić wszystko, aby w stu procentach ją wykorzystać – dodał.