Premier League: Doumbia wzmocnił Newcastle

Seydou Doumbia został wypożyczony z Romy do Newcastle United – ogłoszono na stronie internetowej angielskiego klubu. 28-latek będzie występował w drużynie “Srok” do końca sezonu. Zespół z St. James’ Park będzie miał możliwość jego wykupienia.

– Moim marzeniem od zawsze była gra w Premier League. Jestem szczęśliwy, że udało mi się zrealizować mój cel. Chcę pomóc drużynie we wspinaczce na szczyt tabeli – powiedział Doumbia.

28-latek w styczniu ubiegłego roku przeszedł do Romy z CSKA Moskwa. Po jednej rundzie spędzonej w drużynie “Giallorossich” powrócił do moskiewskiego klubu, w którym występował do końca grudnia na zasadzie wypożyczenia.

W bieżącym sezonie reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej rozegrał 13 meczów w lidze rosyjskiej. Zdobył w nich pięć goli i zaliczył pięć asyst.

Doumbia będzie rywalizował o miejsce w składzie z Aleksandarem Mitroviciem, Emmanuelem Rivierem, Papissem Dembą Cisse i Ayozem Perezem. Drużyna prowadzona przez Steve’a McClarena zajmuje obecnie osiemnaste miejsce w tabeli Premier League.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…