Candreva cieszy się z możliwości współpracy z Conte

sports news

Antonio Candreva w rozmowie z Tuttomercato przyznał, że wsparcie Antonio Conte w czasie koronawirusa jest dla niego nieocenione.

– Conte organizuje nam zdalne treningi. Mamy z nim kontakt niemal dwadzieścia cztery godziny na dobę. Każdego dnia wyjaśnia nam czego od nas oczekuje, dzięki czemu cały czas jesteśmy w dobrej formie fizycznej – przyznał zawodnik Interu.

Candreva wypowiedział się również na temat współpracy z Romelu Lukaku.

– Romelu to wspaniały zawodnik. Jest świetnym graczem, zna pięć języków, dzięki czemu szybko aklimatyzuje się w nowym otoczeniu – dodał skrzydłowy włoskiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.