Caner Erkin zagra na Wyspach Brytyjskich?

Boczny obrońca Fenerbahce SK, Caner Erkin już podczas letniego okienka transferowego może zmienić piłkarskie otoczenie – donosi „Sky Sports”. Według najnowszych informacji bardzo poważnie o zakontraktowaniu Turka myśli Stoke City.

Ekipa z Britannia Stadium liczy, że na ostatniej prostej zaoferuje lepsze warunki i tym samym wyprzedzi w wyścigu o podpis pod kontraktem 27-latka Besiktas. Warto zaznaczyć, iż w lipcu zawodnik będzie dostępy za darmo, bowiem prawdopodobnie nie przedłuży on umowy z żółto-niebieskimi.

44-krotny reprezentant Turcji do Fenerbahce trafił za 1,5 miliona funtów w lecie 2010 roku. Wcześniej przez kilka lat występował w rosyjskim CSKA Moskwa. Natomiast swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzimym Manisasporze.

W obecnie trwającej kampanii Caner Erkin rozegrał w tureckiej ekstraklasie trzynaście meczów. Zanotował w nich dwie asysty, ani razu nie zapisał się na liście strzelców. Do swojego dorobku statystycznego dołożył także między innymi sześć występów w Lidze Europy.

Podcast #kasujemy

Reklama