CAS przyznał rację Pogoni Szczecin

sports news

Pogoń Szczecin poinformowała oficjalnie, że Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) uwzględnił apelację „Portowców” oraz Spasa Deleva w związku z sankcjami nałożonymi na klub i zawodnika przez FIFA.

FIFA dopatrzyła się nieprawidłowości przy transferze Bułgara do polskiego zespołu. Ukarana została zarówno Pogoń jak i Delev.

„Portowcy” i zawodnik złożyli apelację do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS), który przyznał im rację. Tym samym CAS uznał, iż nie zachodzą jakiejkolwiek przesłanki
do ukarania tak piłkarza, jak i klubu.

Zgodnie z tym wyrokiem Pogoń Szczecin może bez jakichkolwiek ograniczeń dokonywać transferów do klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.