CdS: Juventus gotowy sprzedać Ronaldo

sports news

Poniedziałkowe wydanie dziennika „Corriere dello Sport” poinformowało, że Juventus Turyn jest gotowy sprzedać Cristiano Ronaldo do Realu Madryt.

Kryzys spowodowany pandemią koronawirusa oraz związanie z nim konsekwencje ekonomiczne miały zmusić działaczy z Turynu do pozbycia się Portugalczyka.

Ronaldo przyszedł do Juventusu latem 2018 roku za około sto milionów euro. Stara Dama zapewniła mu zarobki na poziomie 30 milionów euro rocznie, których w nowych realiach, po ustaniu pandemii może nie być w stanie realizować.

Włoski dziennik twierdzi, że Juventus jest gotowy na rozpoczęcie negocjacji z Realem w sprawie powrotu Ronaldo do Madrytu. Działacze z Turynu byliby gotowi oddać Portugalczyka za 60 milionów euro.

Zdaniem „Corriere dello Sport” trener Realu Zinedine Zidane chciałby w przyszłym sezonie mieć Rolando w swoim zespole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.