Cebula: Wierzymy w zwycięstwo z Zagłębiem

sports news

Marcin Cebula, pomocnik Korony Kielce przed ligowym meczem z Zagłębiem Lubin przyznał, że wygrana w tym spotkaniu może dać jego drużynie pozytywny impuls.

– Musimy myśleć o drużynie, bo jak wygramy ten mecz, to wszystko pójdzie w dobrym kierunku – powiedział Marcin Cebula, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Po meczu w Gliwicach coś się poprawiło. Gra wyglądała lepiej, stwarzaliśmy sobie sytuacje, z których przynajmniej jedną powinniśmy wykorzystać. Teraz mamy nadzieję, że te trzy punkty do nas przyjdą – dodał pomocnik Korony.

– Jesteśmy podbudowani. Przegraliśmy, ale dobrze się zaprezentowaliśmy i to jest ważne. Wierzymy, że uda nam się wygrać w sobotę z Zagłębiem – zapowiedział Marcin Cebula.

(za:korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…