Celtic FC dał pozwolenie Brendanowi Rodgersowi na negocjacje z Leicester City

sports news

Leicester City chce zatrudnić Brendana Rodgersa. Menedżer Celtiku otrzymał pozwolenie na rozmowy z klubem z King Power Stadium.

W niedzielę zwolniony został Claude Puel. Na razie drużynę „Lisów” prowadzą trenerzy Mike Stowell i Adam Sadler. Klub nie chce jednak tymczasowego rozwiązania do końca sezonu tylko od razu zamierza zatrudnić menedżera na stałe.

Głównym kandydatem do przejęcia Leicester City jest Brendan Rodgers. Ma on ważny kontrakt z Cetlic FC, ale mistrzowie Szkocji oficjalnie poinformowali, że szkoleniowiec otrzymał pozwolenie na negocjacje. „Brendan podkreślił, że to jest szansa, którą chce dokładniej sprawdzić. Klub dał mu pozwolenie na rozmowy z Leicester City” – czytamy w oficjalnym klubowym komunikacie.

Leicester City zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli. W najbliższym meczu Premier League zmierzy się u siebie we wtorek z Brighton & Hove Albion.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.