Celtic FC przegra walkę o Andraza Sporara z Dynamem Kijów?

sports news

Celtic FC chce sprowadzić Andraza Sporara. Do walki o napastnika Slovana Bratysława włączyło się jednak Dynamo Kijów – donosi „Scottish Sun”.

Mistrzowie Szkocji interesują się nim od dłuższego czasu. „The Bhoys” byli faworytem do pozyskania Słoweńca, ale teraz nie jest to już takie pewne.

„Scottish Sun” informuje, że bardzo mocno chce go także Dynamo Kijów. Ukraiński klub jest gotowy złożyć za Słoweńca oficjalną ofertę w wysokości 3,5 miliona funtów.

Andraz Sporar w obecnym sezonie wystąpił w 26 meczach Slovana we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 20 goli. Kontrakt 25-latka ze słowackim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.