Cenk Sahin poparł inwazję Turcji w Syrii i został zwolniony z FC Sankt Pauli

sports news

Cenk Sahin nie jest już zawodnikiem FC Sankt Pauli – poinformował klub z zaplecza Bundesligi na swojej oficjalnej stronie.

25-letni skrzydłowy stracił pracę w ekipie z Hamburga po opublikowaniu posta na Instagramie, w którym wyraził swoje poparcie dla inwazji wojsk Turcji w północnej Syrii, którą zamieszkują głównie Kurdowie.

Wychowanek Basaksehiru Stambuł rozegrał dla zespołu z Millerntor-Stadion 61 spotkań, w których strzelił sześć bramek. Na niemieckich stadionach bronił również barw FC Ingolstadt 04.

„Najważniejszymi czynnikami przy podejmowaniu decyzji były jego częste lekceważenie wartości klubu oraz potrzeba ochrony zawodnika. FC Sankt Pauli udziela piłkarzowi pozwolenia na trenowanie i rozgrywanie meczów w innych klubach” – uzasadniono w klubowym oświadczeniu.

Cenk Sahin ma na swoim koncie 68 występów w sześciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Turcji. Zdobył w nich czternaście bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.