Chamera nowym trenerem bramkarzy Lecha

sports news

Michał Chamera został nowym trenerem bramkarzy Lecha Poznań – poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

– Zdecydowaliśmy się na szkoleniowca, który będzie miał dobry kontakt z naszą dosyć młodą trójką bramkarzy – wyznał Tomasz Rząsa.

– Przed wyborem nowego trenera zebraliśmy sporo opinii o różnych kandydatach i najbardziej spodobała nam się właśnie kandydatura Michała Chamery. Równocześnie bardzo polecał go Wojciech Kowalewski – dodał dyrektor sportowy “Kolejorza”.

Chamera w czasie kariery zawodniczej występował w wielu klubach, ale najlepiej został zapamiętany z gry w Arce Gdynia. W 2005 roku awansował z ekipą z Trójmiasta do ekstraklasy i debiutował na najwyższym poziomie. Po pół roku przeszedł do Polonii Warszawa. W trakcie gry w piłkę miał także epizod zagraniczny, kiedy bronił dostępu do bramki w duńskim Brabrand IF. Karierę piłkarską zakończył zaledwie w wieku trzydziestu lat, po czym rozpoczął pracę jako szkoleniowiec.

Chamera na początku objął stanowisko koordynatora ds. szkolenia bramkarzy w rezerwach i młodzieżowych grupach Arki Gdynia. Następnie na ponad trzy lata wyjechał do Kataru, gdzie pełnił rolę trenera golkiperów w miejscowym klubie Muaither SC. Początkowo występował on w drugiej lidze, jednak w czasie, kiedy pracował tam Chamera, awansował on do rozgrywek tamtejszej ekstraklasy. Od roku 37-latek pełnił taką samą funkcję w pierwszoligowej Bytovii Bytów.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…