Championship: Kolejny remis lidera

Brighton & Hove Albion zremisowało na wyjeździe 1:1 z Reading w spotkaniu czternastej kolejki drugiej ligi angielskiej. Dla „Mew” był piąty podział punktów w ostatnich siedmiu meczach.

Pierwszego gola zdobyli goście. W 51. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Jamie Murphy, po asyście Tomera Hemeda. W 78. minucie gry ,wyrównał Matej Vydra, dla którego było to pierwsze trafienie w tym sezonie.

Po remisie, Brighton & Hove Albion ma dwa punkty przewagi nad drugim w tabeli Hull City. „Tygrysy” wygrały dzisiaj wyjazdowe spotkanie z Milton Keynes Dons 2:0.

W innym sobotnim spotkaniu w drugiej klasie rozgrywkowej, Ipswich Town zremisowało u siebie bezbramkowo z Cardiff City. Bartosz Białkowski i Piotr Malarczyk cały mecz przesiedzieli na ławce rezerwowych gospodarzy.